Organogram

Personeel

Algemeen Directeur

Kapt. Patrick Blondé

Onderwijzend personeel

  Nautische Faculteit

  • Faculteitshoofd: Kathy Speelman
  • Axel Annaert, Abed Benmestoura, Kris De Baere, Rudy Dequick, Werner Jacobs, Ynse Janssens, Vincent Leysen, Raf Meskens, Anne-Pascale Mornard, Geert Potters, Christophe Sensen, Marieke Uten, Linda Van Dessel, Bie Van Deun, Veerle Van Driessche, Patricia Van Langenhoven, Helga Van Noten, Rowan Van Schaeren, Helen Verstraelen, Remke Willemen

  Faculteit Scheepswerktuigkunde

  • Faculteitshoofd: Jos Noteboom
  • Stefaan Bueken, Tim Cools, Rik Floren, Jean-Paul Govaert, Tim Janssens, Raf Maes, Willem Maes, Geert Potters, Marc Sterkens, Filip Van Gutte, Remke Willemen

  Faculteit Wetenschappen

  • Faculteitshoofd: Ludwina Van Son
  • Diane Aerts, Peter Bueken, Christophe Collard, Adrian Constantinescu, Tim Cools, Pieter Decancq, Ralph De Wit, Tim Geerts, Gwendoline Gonsaeles, Jean-Paul Govaert, André Hage, Bart Heylbroeck, Evert Lataire, Deirdre Luyckx, Alison Noble, Theo Notteboom, Geert Potters, Birger Raa, Carine Reynaerts, Olivier Schalm, Willy Van Parys, Koen Vastmans, Kris Verbeeck, Robert Verbist, Marc Vervoort

Ondersteunende diensten

  • Bibliothecaris: Han Jacobs
  • Coördinator Maatschappelijke Dienstverlening: Bie Van Deun
  • Coördinator Communicatie & Internationalisering: Willem Bruyndonx
  • Coördinator Hydrografie: Mathias Smidt
  • Coördinator Kwaliteitszorg: Rowan Van Schaeren
  • Coördinator Onderwijs en Onderwijsvernieuwing: Ilse Bogaert
  • Coördinator Wetenschappelijk Onderzoek: Marc Vervoort
  • Wetenschappelijk medewerker: Olivier Schalm
  • Coördinator Wetenschapscommunicatie : Ilse Bogaert
  • Studentenbegeleiding: Sylvia Adriaenssens, Griet Bellekens
  • Verantwoordelijken ICT: Peter Bueken, Ken Driessens
  • Verantwoordelijke Infrastructuur: Jos Noteboom

Administratief en technisch personeel

  • Hoofd: Kristel Van Roy
  • Algemeen secretariaat:
    Tom De Winter, Rebecca Van Rie
  • Studentenadministratie:
    Dirk Chamon (adjunct van de directeur), Sabine Muylle, Stany Raskin, Bea Wauters
  • Technisch personeel:
    Johan Dom, Anita Pauwels, Ivan Van Staeyen
  • Keuken:
    Veronique Boeykens, Johan Cael, Hadda El Mahki
  • Huisbewaarster:
    Hilde De Bruyn

 

Raden en comités

Raad van Toezicht

  • Voorzitter: Peter Raes
  • Secretaris: Kristel Van Roy
  • Effectieve leden:
    Rebecca Andries, Patrick Blondé, Dirk Chamon, Jan De Beurme, Jacques D'Havé, Ynse Janssens, Luc Larbalestrier, David Lefevere, Hilde Meersman, Carine Reynaerts, Boris Rudakov, Frans Van Rompuy, Ludwina Van Son, Alain Verschoren

Bestuurscollege

  • Voorzitter: Peter Raes
  • Secretaris: Kristel Van Roy
  • Leden:
    Rebecca Andries, Patrick Blondé, Jacques D'Havé

Commissie Onderwijs en Onderwijsvernieuwing (COO)

  • Voorzitter: Patrick Blondé
  • Plv. voorzitter: Ilse Bogaert
  • Secretaris: Griet Bellekens
  • Leden:
    Sylvia Adriaenssens, Griet Bellekens, Willem Bruyndonx, Peter Bueken, Dirk Chamon, Han Jacobs, Jos Noteboom, Kathy Speelman, Bie Van Deun, Kristel Van Roy, Rowan Van Schaeren, Ludwina Van Son, Marc Vervoort

Hogeschoolonderhandelingscomité (HOC)

  • Voorzitter: Patrick Blondé
  • Plv. voorzitter: Willy Van Parys
  • Secretaris: Griet Bellekens
  • Leden:
    Axel Annaert, Dirk Chamon, Tim Cools, Werner Jacobs, Ynse Janssens, Raf Maes, Willem Maes, Jos Noteboom, Marc Sterkens, Koen Vastmans

Steering Council IVH (Institute for Hydrography)

  • Voorzitter: Philippe De Maeyer
  • Secretaris: Mathias Smidt
  • Leden:
    Axel Annaert, Frans Claeys, Alain De Wulf, Lorentz Lievens, Geert Moerkerke, Christophe Sensen, Alex Steffen