Diploma-uitreiking 2e zit 2014

Behaalden het diploma van BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le diplôme de BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

BOUTENS Jeroen                Onderscheiding
DONNÉ Michael                  Voldoende wijze
DRAULANS Sven                Voldoende wijze
DUA Esmeralda                  Voldoende wijze
HAIREMANS Tom                Voldoende wijze
HEMELSOEN Pieter              Voldoende wijze
OOSTERLOO Marieke          Voldoende wijze
PRAET Gaëtan                    Voldoende wijze
ROEF Haio                          Voldoende wijze
SMIDT Matthieu                  Voldoende wijze
THEUNS Tim                       Voldoende wijze
TIMMERMAN Samuel            Voldoende wijze
VAN AVONDT Vincent          Onderscheiding
VAN HAUWE Nele                Voldoende wijze
VAN MIEGHEM Vincent         Onderscheiding
VAN ROYEN Axel                 Voldoende wijze
VANDERSTOCKT Naomi       Voldoende wijze
VANHILLE Kevin                  Voldoende wijze

Section francophone:

ABOULKASSEM Mohamed                          Satisfaction
BLONDIAU Johann                                    Satisfaction
DAFFE Loic                                               Satisfaction
de la ROCHEBROCHARD d’AUZAY Cyran    Satisfaction
DOUTRELOUX Noé                                    Satisfaction
FERNANDEZ JIMENEZ Manolito                   Satisfaction
FLEURIAT Guillaume                                 Satisfaction
MORTAIGNE Dimitri                                  Satisfaction
OMRI Mohamed E.                                    Satisfaction
PINCZON du SEL Quentin                          Satisfaction
TSHEKE ALOMBA Reagan                          Satisfaction


 

Behaalden het diploma van MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le diplôme de MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

FLOREN Jef                              Onderscheiding
RAMPELBERG Koenraad            Onderscheiding
SCHOENMAEKERS Jan              Voldoende wijze
STEEL Sander                          Voldoende wijze
STORME Guillaume                   Voldoende wijze
VAN DER HASSELT Raf             Voldoende wijze
VAN KERCHOVE Nick                Voldoende wijze

Section francophone:

BEAUFAY Didier                       Satisfaction
BESANCENOT Charles              Satisfaction
LAUREYS Jean-Louis                 Satisfaction
LE CORNEC Gwenolé                Distinction
PODOLSKI Nicolas                    Satisfaction


Behaalden het diploma van BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE
Ont obtenu le diplôme de BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE

Nederlandstalige afdeling:

ROOS Ward                             Voldoende wijze
SOMERS Jarno                         Voldoende wijze


Section francophone:

BOIREAU Jean-Philippe            Distinction
OUMAAOUS l’Hassan               Satisfaction
SLOSSE Thomas                     Satisfaction

 

Naar nieuwsoverzicht