Diploma-uitreiking 1e zit 2014

Behaalden het diploma van BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le diplôme de BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

ANDRIES Stijn                      Onderscheiding
BOUMANS Frederik               Voldoende wijze
BUS Elisabeth                       Voldoende wijze
DAEMS Anke                        Onderscheiding
DE BORGER Donald              Onderscheiding
DE CLIPPEL Viktor                Voldoende wijze
FRANS Herwig                      Voldoende wijze
HEYMANS Hanne                   Onderscheiding
HOLVOET Loïc                       Onderscheiding
HOUBEN Peter                       Voldoende wijze
LOMBAERT Tim                      Voldoende wijze
MAHIEU Loewie                      Voldoende wijze
MATHIEU Lynn                       Onderscheiding
MORTELMANS Anouk              Voldoende wijze
PIETERS Cyril                        Voldoende wijze
PLOVIE Jasper                       Voldoende wijze
STANDAERT Jeroen                Voldoende wijze
VAN DE KERCKHOVE Jan        Onderscheiding
VAN DER TUIN Kenneth          Onderscheiding
van HEUSDEN Lander             Voldoende wijze
VAN ZUNDERT Evert               Voldoende wijze
VANLOOY Geoffrey                 Voldoende wijze
VANSTEENWINCKEL Bert        Voldoende wijze


Section francophone:

AOUN Georges                       Satisfaction
BESANCENOT Manureva          Satisfaction
BILMANS Soizic                      Satisfaction
FONTANT Stanislas                 Satisfaction
GOUPIL Morgan                      Distinction
JACQUES Juliette                    Satisfaction
LE CORNEC Gwenolé              Satisfaction
MONFORT Brice                      Satisfaction
OLIVRY Thomas                     Satisfaction
OUAKRIM Mohamed                Satisfaction

 

Behaalden het diploma van MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le diplôme de MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES

Nederlandstalige afdeling:

CLYBOUW Dominique              Grote onderscheiding
COLIN Michaël                        Voldoende wijze
DEBBAUT Michiel                    Onderscheiding
DELEU Elvira                          Voldoende wijze
DRIES Filip                            Onderscheiding
GOTEMANS Kristof                 Voldoende wijze
HOEBEKE Harold                    Voldoende wijze
LABEUR Jeroen                      Voldoende wijze
LANGSWEIRDT Tine               Voldoende wijze
LOMBAERT Tim                      Voldoende wijze
MALEM SALIM Gilles               Voldoende wijze
PROOST Kirsten                     Voldoende wijze
PROVOOST Cedric                  Voldoende wijze
SERMEUS Steven                    Voldoende wijze
SEYNAEVE Xavier                   Onderscheiding
STABEL Xavier                       Voldoende wijze
TROCH Christophe                 Voldoende wijze
VAN DE VEIRE Giel                 Voldoende wijze
VAN DEN BROEK Bart             Onderscheiding
VANDER VENNET Jan              Voldoende wijze
VANDEWALLE Rienert             Onderscheiding


Section francophone:

BAHAJ El Houcine                   Satisfaction
DUFLO Baptiste                      Distinction
DUTOIT Johan                       Grande Distinction
FLEURY Rémy                        Satisfaction
MONTULET Sophie                  Grande Distinction
MOPIN Xavier                        Satisfaction
NOLACK NOLACK Emeline       Satisfaction
SAROUKANOFF Armeen          Distinction
SCHERRER Florent                  Distinction



Behaalden het diploma van BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE

Ont obtenu le diplôme de BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE

Nederlandstalige afdeling:

GENBRUGGE Thyas                Onderscheiding
LEUNIS Robert                       Onderscheiding
MANNAERTS Wout                  Onderscheiding
VAN DAMME Stijn                   Voldoende wijze
VAN DEN BERGHE Peter          Onderscheiding
WAUTERS Stephane               Voldoende wijze

Section francophone:

BENNANI Zakaria                   Satisfaction
GERNIDOS Pascal                  Distinction
ID TAYEB Abdellah                 Satisfaction
KAOUAM Youssef                    Satisfaction
MELLOUKI Hicham                  Satisfaction
POTTIER AZEVEDO Simão       Satisfaction
RATEL Adrien                         Satisfaction
REZKI Achraf                         Satisfaction

 

Naar nieuwsoverzicht