Diploma-uitreiking 1ste zit 2015-2016

Behaalden het DIPLOMA BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le DIPLOME BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES


Nederlandstalige afdeling:

AMYS Jeffrey                Voldoende wijze
ARTOIS William                Voldoende wijze
BARTHELS Wouter            Onderscheiding
BLOEM Jonathan                Voldoende wijze
DAEMS Xavier                Voldoende wijze
DE BURCHGRAEVE Floris        Voldoende wijze
DE WALSCHE Bob                Voldoende wijze
D’HOORE Sam                Onderscheiding
DIRIX Herman                Voldoende wijze
DREESSEN Robin                Voldoende wijze
GODDAERT Benjamin            Voldoende wijze
HEIRBAUT Amber                Voldoende wijze
HUYGENS Anton                Voldoende wijze
LUCIDARME Frederik            Voldoende wijze
MAES Jan Jaap                Onderscheiding
MICHIELSEN Maarten            Voldoende wijze
PLATTEAU Fédor                Onderscheiding
QUINTENS Lewie                Voldoende wijze
RAMBOER Louis                Onderscheiding
SCHILLEWAERT Eline            Voldoende wijze
SIMOENS Jasper                Voldoende wijze
SMET Charline                Onderscheiding
TACK Pieter                    Voldoende wijze
UYTTEBROUK Alexandra            Voldoende wijze
VANDENBOGAERDE Anouk        Voldoende wijze
VAN HEESTER Len            Voldoende wijze

Section francophone:

ANDRÉ Valentin                Satisfaction
BAUDOUX Robin                Satisfaction
BOITON Quentin                Satisfaction
BOUHOUDANE Mhamed            Satisfaction
DARAGON Guven                Satisfaction
GILON Diego                Satisfaction
HARLET Maxime                Satisfaction
LOQUIN Jérôme                Satisfaction
MÉRY Valentin                Satisfaction
MOUNDZE TEKO Francois M.        Satisfaction
OBER Felix                    Satisfaction
PELLÉ Arthur                Satisfaction
REBBOUH Kamal                Satisfaction
STORDER Gontran                Satisfaction

Behaalden het DIPLOMA BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE

Ont obtenu le DIPLOME BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE

 

Nederlandstalige afdeling:

DECORTE Robin                           Onderscheiding
SMET Pieter                                    Voldoende wijze
SPRUYT Wouter                            Onderscheiding

Section francophone:

ANTAR Khalid                                Satisfaction
DUBOIS Gildas                               Distinction
JUNIET Max                                    Distinction
LE MAREC Brieuc                         Distinction
MARCHIANDO Ugo                       Distinction
PICAULT Louis-Marie                    Distinction
POUENY TALOM Levis                 Satisfaction


Behaalden het DIPLOMA VAN MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le DIPLOME DE MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES:

Nederlandstalige afdeling:

CERFONTAINE Willem                Onderscheiding
DE HERT Klaas                    Voldoende wijze
DELEENER Elias                    Onderscheiding
DE PLOEY Jens                    Voldoende wijze
DOUTRELOUX Noé                Voldoende wijze
FRANCET Laurent                    Voldoende wijze
GELDOF Simon                    Onderscheiding
INGHELS Gäetane                    Voldoende wijze
JANSSENS Vincent                Voldoende wijze
KEGELS Cedric                    Onderscheiding
LEMMENS Kate                    Voldoende wijze
MAERVOET Chris                    Onderscheiding
MASSART Martin                    Voldoende wijze
MILLECAM Marie                    Voldoende wijze
PIÉRRE Niels                    Onderscheiding
PLEUVRET Mathieu                Voldoende wijze
PYCK Sebastiaan                    Onderscheiding
SMIDT Mathieu                    Voldoende wijze
SPEETJENS Bram                    Voldoende wijze
TEERLYNCK Maxim                Voldoende wijze
THEUNS Tim                    Voldoende wijze
VAN AVONDT Vincent                Onderscheiding
VANDENBOSSCHE Jonathan            Onderscheiding
VAN DEN POEL Bert                Voldoende wijze
VAN MIEGHEM Vincent                Voldoende wijze

Section francophone:

BLOOMFIELD Scott                Satisfaction
CHARPY Eliott                    Distinction
CLEMENT Jordan                    Distinction
EUSTACHE Anaïs                    Satisfaction
KANE Kalidou                    Satisfaction
PANNETIER Clément                Distinction
PECHMEGRE-CAMINADE François        Satisfaction
PEETERS Benoit                    Distinction
PELLÉ Arthur                    Satisfaction
RENARD Hugues                    Satisfaction
REQUIER François                    Distinction
VAN DEN BOSSCHE Lionel            Satisfaction
WOLTER Noe                    Satisfaction

 

Naar nieuwsoverzicht