Diploma-uitreiking 2de zit 2014-2015

Behaalden het DIPLOMA "BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN"
Ont obtenu le DIPLOME "BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES"

Nederlandstalige afdeling:

BRIERS Jesper            Voldoende wijze
CERFONTAINE Willem        Voldoende wijze
COBBAUT Lieve            Voldoende wijze
DELEENER Elias            Voldoende wijze
INGHELS Gaëtane            Voldoende wijze
LUCAS Niek                Voldoende wijze
MILLECAM Marie            Voldoende wijze
MUYLAERT Simon            Voldoende wijze
NEYRINCK Nemo            Voldoende wijze
ROTTIERS Gino            Voldoende wijze
SPEETJENS Bram            Onderscheiding
TEERLYNCK Maxim        Voldoende wijze
VAN BESAUW Diederik        Voldoende wijze
VAN ROOSBROECK Hannes    Voldoende wijze
VERBOVEN Jan            Voldoende wijze
VERVLOET Maarten        Voldoende wijze


Section francophone:

BENYAYA Saïd            Satisfaction
BLOOMFIELD Scott        Satisfaction
CHARPY Eliott            Satisfaction
CLEMENT Jordan            Distinction
DIDIER Quentin            Satisfaction
EUSTACHE Anaïs            Satisfaction
GUEU Antoine            Satisfaction
KANE Kalidou            Satisfaction
MINY Guillaume            Distinction
NOUGBODOHOUE Keily        Satisfaction
PEETERS Benoît            Satisfaction
POYET Florent            Satisfaction
REQUIER François            Satisfaction

Behaalden het DIPLOMA “BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE”
Ont obtenu le DIPLOME "BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE"

Nederlandstalige afdeling:

MORLION Flor            Voldoende wijze

Section francophone:

EL MOUSSAOUI Ilias        Satisfaction
LAZRAK Khalid            Satisfaction
SABAR Marouane            Satisfaction
TUENO SIMO Christoph        Satisfaction

Behaalden het DIPLOMA VAN MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN
Ont obtenu le DIPLOME DE MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES:


Nederlandstalige afdeling:

COBBAUT Lieve                Voldoende wijze
KELL Luk                    Voldoende wijze
LUCAS Niek                    Voldoende wijze
MAHIEU Loewie                Voldoende wijze
OOSTERLOO Marieke            Onderscheiding
TIMMERMANS Bob            Onderscheiding
VAN DE WIELE Willem            Voldoende wijze
VAN HAUWE Nele                Voldoende wijze
van HEUSDEN Lander            Voldoende wijze


Section francophone:

BESANCENOT Manureva            Satisfaction
MAISETTI Romain                Satisfaction
OMRI Mohamed Elyes            Satisfaction
PINCZON du SEL Quentin        Satisfaction
TSHEKE ALOMBA Reagan        Satisfaction

Laureaten 2014-2015, tweede zit (foto HZS)

proclamatie september website

 

Naar nieuwsoverzicht