Diploma-uitreiking 1ste zit 2014-2015

Behaalden het DIPLOMA 'BACHELOR IN DE NAUTISCHE WETENSCHAPPEN'
Ont obtenu le DIPLOME 'BACHELOR EN SCIENCES NAUTIQUES'


Nederlandstalige afdeling:

BLONDÉ Pieterjan                    Voldoende wijze
DE HERT Klaas                    Voldoende wijze
DE PLOEY Jens                    Voldoende wijze
DE VLEESCHAUWER Bart            Voldoende wijze
GELDOF Simon                    Onderscheiding
JANSSENS Vincent                Voldoende wijze
KEGELS Cedric                    Onderscheiding
LEMMENS Kate                    Voldoende wijze
LHERMITTE Jan                    Voldoende wijze
MAERVOET Chris                    Onderscheiding
PIERRÉ Niels                    Onderscheiding
PLEUVRET Mathieu                Voldoende wijze
PYCK Sebastiaan                    Onderscheiding
STORME Steven                    Voldoende wijze
VANDENBOSSCHE Jonathan            Voldoende wijze
VAN DEN POEL Bert                Onderscheiding
VIERIN Niels                        Voldoende wijze

Section francophone:

BALINGIN Martial                    Satisfaction
BOURQUI Dimitri                    Distinction
BURGER Maud                    Satisfaction
de POSSON Constant                Satisfaction
DELCOURT Aubin                    Satisfaction
HAMERS Corentin                    Satisfaction
JORDI Faouzi                    Satisfaction
KENESI Augustin                    Satisfaction
MASSART Martin                    Satisfaction
PANNETIER Clément                Distinction
PECHMEGRE-CAMINADE François        Satisfaction
RENARD Hugues                    Satisfaction
WOLTER Noe                    Satisfaction


Behaalden het DIPLOMA 'BACHELOR IN DE SCHEEPSWERKTUIGKUNDE'

Ont obtenu le DIPLOME 'BACHELOR EN MECANIQUE NAVALE'

Nederlandstalige afdeling:

GOOD Arne                    Grootste onderscheiding
LENS Rien                    Voldoende wijze
NAETS Simon                Voldoende wijze
VAN BOGAERT Roel            Voldoende wijze
VANDEWALLE Tiemon            Grote onderscheiding
VERBOVEN Timothy            Voldoende wijze


Section francophone:

ACHOUAK Zakaria                Satisfaction
CHAGDALI Yassin                Satisfaction
COUTURIER Grégoire            Satisfaction
EL ABIDI Rachid                Satisfaction
EL KHOUCHALI Mohamed        Satisfaction
FALMAGNE Thibaut            Distinction
KAMGANG TAKAM Joseph        Satisfaction
MAILLOT Hugues                Satisfaction
MATTEI Romain                Satisfaction
PRESCOTT Morgan            Distinction
SGHAIER Tarek                Satisfaction
YVON Romain                Satisfaction



Behaalden het DIPLOMA VAN 'MASTER I/D NAUTISCHE WETENSCHAPPEN'

Ont obtenu le DIPLOME DE 'MASTER EN SCIENCES NAUTIQUES'

Nederlandstalige afdeling:

ANDRIES Stijn                    Onderscheiding
BOUMANS Frederik                Voldoende wijze
BOUTENS Jeroen                    Onderscheiding
BUS Elisabeth                    Onderscheiding
DAEMS Anke                    Onderscheiding
DE BORGER Donald                Voldoende wijze
DELEGRANGE Yann                Voldoende wijze
DONNÉ Michael                    Voldoende wijze
DRAULANS Sven                    Voldoende wijze
HAIREMANS Tom                    Voldoende wijze
HEMELSOEN Pieter                Voldoende wijze
HEYMANS Hanne                    Onderscheiding
HOLVOET Loïc                    Voldoende wijze
HOUBEN Peter                    Voldoende wijze
JACOBS Floris                    Onderscheiding
MATHIEU Lynn                    Onderscheiding
MATTHIJS Jan                    Voldoende wijze
MORTELMANS Anouk                Voldoende wijze
PIETERS Cyril                    Onderscheiding
PLOVIE Jasper                    Voldoende wijze
RIGOLE Steven                    Voldoende wijze
ROEF Haio                        Voldoende wijze
SCHROYENS Karl                    Voldoende wijze
TIMMERMAN Samuel                Voldoende wijze
VAN BROECK Wouter                Voldoende wijze
VAN DE KERCKHOVE Jan            Onderscheiding
VANDERSTOCKT Naomi                Onderscheiding
VAN DER TUIN Kenneth                Onderscheiding
VANHILLE Kevin                    Voldoende wijze
VANLOOY Geoffrey                Voldoende wijze
VAN ROYEN Axel                    Voldoende wijze
VANSTEENWINCKEL Bert            Voldoende wijze
VAN ZUNDERT Evert                Voldoende wijze

Section francophone:

ABOULKASSEM Mohamed            Satisfaction
BILMANS Soizic                    Distinction
DAFFE Loic                        Satisfaction
de la ROCHEBROCHARD d’AUZY Cyran    Satisfaction
FERNANDEZ JIMENEZ Manolito        Satisfaction
FONTANT Stanislas                Satisfaction
GOUPIL Morgan                    Distinction
JACQUES Juliette                    Distinction
KENESI Augustin                    Satisfaction
MORTAIGNE Dimitri                Distinction
OLIVRY Thomas                    Distinction
ROLLIER Côme                    Satisfaction
STEYGERS Mathilde                Distinction


Laureaten 14-15, eerste zit  (foto HZS)

proclamatie2015 website

 

Naar nieuwsoverzicht